WIĘCEJ NIŻ WSPOMNIENIA

Dzień ślubu to mieszanka wielu różnych emocji i uczuć. Moim zadaniem jest uchwycenie ich takimi, jakimi są — żywymi, naturalnymi, prawdziwymi. Pracuję nie jak zwyczajny fotograf wykonujący sztampowe zdjęcia i odhaczający kolejne punkty z harmonogramu dnia, ale jak reporter, który dokumentuje najważniejsze wydarzenie. Dzięki temu Wasze zdjęcia ślubne będą niepowtarzalne, będą prawdziwym magazynem wspomnień.

Decydujący moment? Każdy moment!

Spadający tort, ukradkowe spojrzenia, szalone pozy na parkiecie, psikusy najmłodszych biesiadników… Mojej uwadze nie umkną żadne zaskakujące czy zabawne chwile. Pracuję aktywnie i nie chowam się za filarem. Bądźcie spokojni, doświadczenie w fotografii ślubnej pozwala mi pracować tak, byście nigdy nie poczuli się skrępowani moją obecnością. Wasi goście również będą czuli się komfortowo w mojej obecności podczas ślubu i wesela.

Łzy szczęścia na całe życie

Kiedy po latach otworzycie album ślubny, wspomnienia tamtego wyjątkowego dnia znów ożyją. Odnajdziecie wszystkie emocje, łzy radości, wzruszenie najbliższych, momenty zadumy i zapomnienia się w zabawie.  Poczujecie, jakby dzień ślubu wydarzał się dla Was na nowo, zdjęcie po zdjęciu, strona po stronie. 


Chwile nieskrępowanej radości

Ślub to nie tylko podniosła atmosfera w tonacji marsza Mendelsona. Kiedy nowożeńcy rozbijają kieliszki po pierwszym toaście weselnym zaczyna rozkręcać się prawdziwa zabawa. Jest wesoło, swobodnie, bywa bardzo śmiesznie. Na wielu z moich zdjęć spojrzycie na Wasz ślub i zabawę weselną także z przymrużeniem oka, ciesząc się radością, którą sprawiliście Waszym gościom.


Czysta radość w plenerze

Wasze wspólne chwile uchwycone podczas sesji plenerowej będą zupełnie inne niż te z reportażu ślubnego. Kiedy wybierzecie sesję ślubną w późniejszym terminie możemy na spokojnie zrobić piękne ujęcia, które zostaną z Wami na zawsze. A jeśli zdecydujecie się na plener w dniu ślubu, to bez zbędnych przygotowań, wyruszymy do wyjątkowego miejsca, aby na trochę dłużej zatrzymać emocje tego wyjątkowego dnia.


Kontakt

Formularz kontaktowy

    Wolne terminy na rok 2023/2024